Aleks-internacional


  • Adresa: Nikolla Parapunov, QT Karposh 4 3-a-38/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9437 км
  • Lokacioni: ТЦ Карпош 4


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/0c3413aea282c17664cd96f4f4727a7e.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Servis dhe shitje e kompresorëve dhe pajisjeve pneumatike

- Kompresorë
- Pistoleta për ngjyrosje dhe elemente bashkuese
- Tharëse për ajër dhe filtra
- Pajisje elektrike dhe me ajër
- Kran, shirita për ngarkim, zinxhirë, elemente bashkuese për ngarkesë
- Kompresorë industrial dhe me presion të lartë
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj