Алекс-интернационал


  • Адреса: Никола Парапунов 3-а-38/2, ТЦ Карпош 4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7421 км
  • Локација: ТЦ Карпош 4
Фото и видео галерија

СЕРВИС И ПРОДАЖБА НА КОМПРЕСОРИ И ПНЕВМАТСКИ АЛАТИ

-Компресори
-Пиштоли за фарбање и спојни елементи
-Сушачи за воздух и филтери
-Електрични и воздушни алати
-Спојни елементи, пневматски цилиндри
-Дигалки, траки за товар, ланци, спојни елементи за товар
-Индустриски и високо притисни компресори
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи