Албис

ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: с.Долна Бањица
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7402 км

  • Телефон 2: 042 274274
  • Работно време: Пон - Чет од 09:00 до 21:00
    Пет - Нед од 08:00 до 21:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1403248154_28.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Ресторан Албис организира секаков вид прослави, како годишнина, свадба, сунет, семинари или состаноци – кај нас сите прослави успешно се спроведуваат.

Свечености кои ги организираме:
- СВАДБИ
- ВЕРИДБИ
- СВЕЧЕНИ ВЕЧЕРИ
- КОКТЕЛИ
- СЕМИНАРИ
- РОДЕНДЕНИ
- БИЗНИС СРЕДБИ...

Албис Ресторантот во Гостивар со многу страст се управува од страна на семејството Латифи. Ние служиме традиционални вкусни јадења. Во нашата кујна, посебно внимание им даваме на свежите регионални состојки и јадења.

За вашата најубава прослави во ресторант АЛБИС во Гостивар ќе го најдете совршениот сервис, комплетна консалтинг и современа подготвена средина. Не го оставајте овој посебен момент на случајноста! Вие имате избор без разлика дали мали или големи прослави. За помала прослава, можно да се подели саканата просторија. За поголеми прослави на располагание ви стојат 5 модерна сали, капацитетот на истите може да собира од 45 до 800 луѓе. Со задоволство ќе ве советуваме за видовите и редот на седење.

Прекрасен амбиент, вкусна храна и професионална услуга.

Нека Вашата прослава биде посебна, особено интересна и незаборавна!


повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи