Албански-Драгана Трајковиќ Велковска


  • Адреса: бул.АСНОМ 104 (АВНОЈ)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7435 км

  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00Постојан судски преведувач Драгана Трајковиќ Велковска

Врши преводи од албански на македонски јазик и обратно на:

•Документи (потврди, дипломи, договори и др.)
•Веб сајтови
•Книги
•Стручни преводи од повеќе области
•Филмови

Дополнителни услуги

•Часови за деца и возрасни
•Консекутивни и симултани преводи

Контакт: 071/381-902
e-mail: dragana.velkovska12@gmail.com

Локација 1: ул. „АСНОМ“ (АВНОЈ) бр. 104, 1000 Скопје
Локација 2: ул. „7“ бр. 3, Илинден, Скопје
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи