Алба гипс

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: с.Желино
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7828 км

  • Телефон 2: 044 378067
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1564130691_13.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Компанијата ALBA GIPS Zhelinë ви нуди фасада на куќи и објекти во и надвор од планот кој го сакате.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи