Аквалукс систем

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.514 бр.2-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7854 км

  • Телефон 2: 078 232742
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1584534901_97.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Вашата бања може да биде Вашето омилено место за луксузна релаксација од секојдневниот стрес. Одберете некој од моделите на хидромасажни кади на AQUALUX и дозволете си редовен одмор на вашето тело и ум. Со AQUALUX добивате македонски производ со СВЕТСКИ КВАЛИТЕТ по многу ПОВОЛНИ ЦЕНИ! - МОЖНОСТ САМИТЕ ДА ГИ ОДБЕРЕТЕ МОДЕЛОТ И ОПРЕМАТА - ОБЕЗБЕДЕН СЕРВИС И РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ЗА СИТЕ МОДЕЛИ НА ХИДРОМАСАЖНИ КАДИ - СИТЕ МОДЕЛИ СЕ ТЕСТИРАНИ - ГАРАНЦИЈА ОД 18 МЕСЕЦИ Уживајте во сопствената бања во хидромасажни кади изработени од висококвалитен материјал.Нема повеќе кинеска пластика, ниту долго чекање на порачаниот продукт! Нашиот тим со 10-годишно искуство ви гарантира професионална и брза изработка и монтажа

Изработка, монтажа и продажба на џакузи, туш кади, кади, туш кабини и паравани.

AQUALUX, македонски производ со светски квалитет!

Производи:

-Џакузи
-Туш кади
-Кади
-Туш кабини
-Паравани
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи