Керамика Дон

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.729 3
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈10686 км
  • Локација: место Гладно Поле кај бензинска пумпа Пин Петрол

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1620116663_44.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Плочки и санитарија по најповолни цени и се друго за вашата бања, под или тараса и уште многу друго
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи