Акцент

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Орце Николов 133-д/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км
  • Локација: Дебар маало

  • Телефон 2: 02 3136336
  • Факс: 02 3290422
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580816322_77.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Vertico е лидер меѓу софтверските решенија за бензински пумпи и е продукт кој ги задоволува технолошките потреби на домашниот пазар во насока на комплетна фискализација на нафтените деривати на мало.

Програма за целосна фискализација на бензинските пумпи

Кориснички ориентиран интерфејс на апликацијата, поделен на три дела.

Кориснички ориентиран интерфејс на апликацијата, поделен на три на три дела.
1. Пиштоли, за информации и акции поврзани со самите пиштоли
2. Дневник, информации за дневниот промет на тековната смена
3. Акции, за извршување на сите потребни акции за нормално функционирање на апликацијата

Можност за преглед на различни извештаи како што се издавање по пиштол, полнење по корисник, издавање по дериват, вкупен сообраќај по клиент и други. Вграден модул за продажба, залиха и управување со залихи на други артикли кои не се нафтени деривати.


повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи