Академик Дооел Скопје

Достапен интернетWi-Fi Зона

  • Адреса: Дебарца 25А
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10684 км

  • Телефон 2: 071 232593
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522321873_69.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

- Најбрз и најлесен пристап до целокупното важечко законодавство на Македонија преку сеопфатната и дневно ажурирана збирка на прописи, akademika.com.mk
- Пристап до стручна, квалитетна и богата правна литература
- Релевантни и практични обуки на правни теми поврзани со секојдневното работење
- Годишна конференција „Управување со правни ризици“
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи