Агро гума

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Ул.8 бр.133 с.Дрма
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7865 км

  • Факс: 02 2458310
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:30Слика од локација

Фото и видео галерија

Агро гума е компанија која нуди тракторски, дамперски, виљушкарски, камионски, автогуми, бандажи, патнички и внатрешни гуми.

Агро гума е ексклузивен застапник на следниве реномирани брендови Petlas, Cultor, Mitas i Kabat.

Повеќе од две децении сме целосно посветени на најправилниот, најпрофесионалниот и единствениот најдобар избор на пнеуматици за Вашето возило.повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи