Agens + Kamini

Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

 • Address : ul.808 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Location: од левата страна на Меркур

 • Telephone 2: +389 71 332265
 • Fax: +389 2 2467924
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00
  Sat from 10:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location
12%save
Retail Price - VAT Included:2.800 MKD

Termo IZOL

Retail Price - VAT Included:2.100 MKD

Ventilation grilles

Retail Price - VAT Included:1.700 MKD

Termo IZOL

Retail Price - VAT Included:1.500 MKD

Ventilation grilles

Retail Price - VAT Included:1.545 MKD

Ventilation grilles

Retail Price - VAT Included:5.562 MKD

Ventilation grilles

Retail Price - VAT Included:5.253 MKD

Ventilation grilles

Retail Price - VAT Included:3.090 MKD

Inox flexible tube F180

Retail Price - VAT Included:3.708 MKD

Inox flexible tube F200


See our products at

Suggested results for your search terms:

ParkingPublic transport6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

Tehno Auto


 • Address : bul.Jane Sandanski 9-A lok.16
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 13:30

Tehno Auto is a company whose main activity is the sale, design and execution of all kinds of systems in the field of air conditioning, heating, cooling and ventilation.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1458300915_62.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Photo of Location
Map

Извршниот директор на најголемата американска банка JP Morgan Chase, Џејми Димон, ги продаде акциите на банката во вредност од 150 милиони долари, според ...
сите 35 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Стабилни пазарни позиции и раст во речиси сите сегменти од работењето во текот на минатата година бележи „Македонски телеком“. Тоа, ...
сите 11 | | | веќе видена

Виршли, сокчиња за деца, суви смокви, сладоледи, ѓумбир во прав, путер, минерална вода со додатоци и адитиви за пекарската индустрија, се само некои од ...
сите 15 | | | веќе видена

За транспортерите/превозниците и за транспортниот сектор, проблемот со патните исправи беше капката што „ја прелеа чашата“ по проблемите со ...
сите 9 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel