Агенс+ Камини

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.808 бр.2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км
  • Локација: од левата страна на Меркур

  • Телефон 2: 071 332265
  • Факс: 02 2467924
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 10:00 до 14:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Камини:
- еXtreme за топловодно греење (ПАРНО)
- eXtreme со воздушна циркулација
- Fast Fire со вентилатор
- Вештачки камини
- еXclusive Line
- eXclusive - ARKIANE, France

Оџаци:
- прохромски (inox) оџаци
- оџаци за пелети
- капи за оџаци
- шамотни оџаци

Печки
Скари
Декоративни решетки
Надградби
Прибор за камин
повеќе
12%заштеда
Цена со ДДВ:400 ден.350 ден.

Glass Dym – за чистење на огноотпор ...

5%заштеда
Цена со ДДВ:4.944 ден.4.697 ден.

Inox флексибилна цевка Ф250

20%заштеда
Цена со ДДВ:500 ден.400 ден.

GLASSDYM - Доктор за оџаци

18%заштеда
Цена со ДДВ:550 ден.450 ден.

BLYSK - Течност за котли и камини - ...

15%заштеда
Цена со ДДВ:18.540 ден.15.759 ден.

VIOTTA

10%заштеда
Цена со ДДВ:5.253 ден.4.728 ден.

Сет AK-257

7%заштеда
Цена со ДДВ:25.956 ден.24.139 ден.

Електричен Камин 25"

5%заштеда
Цена со ДДВ:3.090 ден.2.936 ден.

Inox флексибилна цевка Ф160 - 2m'

Цена со ДДВ:2.472 ден.

Termo IZOL

Цена со ДДВ:1.236 ден.

FireRock

Цена со ДДВ:1.051 ден.

Оџак Ф80 за пелети - 1m

Цена со ДДВ:1.051 ден.

Оџак Ф80 за пелети - 1m

Цена со ДДВ:1.730 ден.

Вентилациони решетки

Цена со ДДВ:1.545 ден.

Вентилациони решетки


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи