Agency for quality and accrediting of healthcare facilities (Agencija za kvalitet i akreditacija na zdravstveni ustanovi)


  • Address : Goce Delchev 8 kat 13
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7426 км


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Статистика повторно евидентира раст на просечната плата, ама граѓаните негодуваат околу овој податок. Голем дел прашуваат како може да расте просекот кога ...
сите 51 | | | веќе видена

Поради енергетската криза многу македонски домаќинства и зимава се греат на дрва. Од јавното претпријатије „Национaлни шуми“ се надеваат дека и во иднина ќе ги ...
сите 11 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel