Адвокатско друштво Менкиноски


  • Адреса: бул.ВМРО (Маркс и Енгелс) 7/31
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: Центар

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1613736369_21.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Адвокатското друштво „НАУМОВ, МЕНКИНОСКИ И ПАРТНЕРИ“ е насочено кон обезбедување на високо квалитетни правни услуги во различни области на домашното и меѓународното право, како и застапување на домашни и странски физички и правни лица пред домашните и меѓународните судови и арбитражи.

Основниот мотив и цел на основањето односно здружувањето на нејзините основачи и партнери е спроведување на што е можно повисок стандард при обезбедување на правните услуги за нашите клиенти.
Нашиот тим е составен од амбициозни и посветени адвокати и правни експерти, обезбедувајќи индивидуален и професионален пристап и грижа за секој наш клиент и секој поединечен случај, што е основа за создавање долготрајни односи на доверба и взаемна соработка со нашите клиенти, сегашни и идни.

Постигнатите успеси и изградениот авторитет на Адвокатското друштво „НАУМОВ, МЕНКИНОСКИ И ПАРТНЕРИ“ се должи на професионализмот и амбициозниот тим од адвокати, на одржувањето на исклучителна коректност во односите со клиентите, одговорноста кон обврските, индивидуалниот пристап и тимската работа, континуиран и динамичен процес на сопствен развој и усовршување, искористување на традиционални и нетрадиционални методи и оригинални идеи и решенија во процесот на работа.

Адвокатска канцеларија е член на World Jurist Association.

Работни јазици на компанијата се македонски, англиски и француски.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи