Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Адвокати во Охрид


Адвокатско друштво Карали


 • Адреса: бул.Туристичка 75
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:00

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Адвокатско друштво Костовски


 • Адреса: Партизанска 1/1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:30 до 16:30

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Адвокатско Друштво Мујоски


 • Адреса: бул.Македонски Просветители 8
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Александар Карали


 • Адреса: бул.Туристичка 75
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алексијевски Александар


 • Адреса: бул.Туристичка 50
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алексијевски Владо


 • Адреса: бул.Туристичка 50
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ангеловски Здравко


 • Адреса: бул.Туристичка, зграда Печијаре б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Балабан Емил


 • Адреса: бул.Македонски Просветители 1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Баракоски Вангел


 • Адреса: бул.Туристичка 50
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Батковска Сузана


 • Адреса: Димитар Влахов 13/6
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Билбилоски Илче


 • Адреса: бул.Туристичка, Ремис 2/6
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Блажески Јане


 • Адреса: Димитар Влахов 14
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Богоеска Спасеска Јана


 • Адреса: Димитар Влахов 14
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Велјановски Стојан


 • Адреса: бул.Македонски Просветители 14-3 приземје
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вељановска Сања


 • Адреса: бул.Македонски Просветители 1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Волканоска Билјана


 • Адреса: Климентов Универзитет 37
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вретоска Јасна


 • Адреса: Даме Груев 30-1/1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоџо, Кичеец, Новаковски


 • Адреса: бул.Македонски Просветители 8
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гроздова Балева Александра


 • Адреса: бул.Македонски Просветители 8
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Димоски Воислав


 • Адреса: бул.Туристичка 50-А
 • Место: Охрид

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Б руто плата на административните службеници во септември 2023 година се движела од 32.892 денари за помошно-стручен административен службеник од четврто ниво ...
сите 17 | | | веќе видена

Хрватска стана една од најпопуларните дестинации за работниците од Србија, бидејќи стана нормално, човек од Србија да работи една сезона во Хрватска, што до ...
сите 13 | | | веќе видена

Историски гледано, секој пат кога американскиот претседател има намера да се кандидира за реизбор, тој мора да ја одржува цената на нафтата стабилна. Ајде да ...
сите 39 | | | веќе видена

Студио Модерна - Продажбата на ТВ е дел од деловното царство на еден од најпознатите словенечки претприемачи, Санди Чешек, кој не успеа да се опорави од ...
сите 13 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи