Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Адвокати
 • Адвокатски друштва
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Адвокати во Битола

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Ганчевска Бранка


 • Адреса: бул.1-ви Мај 268-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гиковски Владимир


 • Адреса: бул.1-ви Мај 148/11
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Главинче Борислав


 • Адреса: Филип Втори Македонски 5 лок.10 и 11 (Иван Милутиновиќ)
 • Место: Битола

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Главинче Емил


 • Адреса: Филип Втори Македонски 5 лок.10 и 11 (Иван Милутиновиќ)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 15:30

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Главинче Никола


 • Адреса: Филип Втори Македонски 5 лок.10 и 11 (Иван Милутиновиќ)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 15:30

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дабиќ Никола


 • Адреса: 11-ти Март 11
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Давков Кирил


 • Адреса: Јане Сандански 17
 • Место: Битола

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дамевски Горан


 • Адреса: Филип Втори Македонски 15/4 (Иван Милутиновиќ)
 • Место: Битола

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Даниел Ивановски


 • Адреса: Филип Втори Македонски 13/8
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Делов Томе


 • Адреса: Цар Самоил 4
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Димитровска Корнелија


 • Адреса: Рузвелтова 17, сутерен лок.3
 • Место: Битола

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Димитровска Марија


 • Адреса: бул.1-ви Мај 202/26
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7853 км

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Димитровска Розита


 • Адреса: Партизанска 28
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Димковски Љупчо


 • Адреса: Цар Самоил 5
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Димовска Милка


 • Адреса: Едвард Кардељ 2/1-9
 • Место: Битола

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Димовски Ицко


 • Адреса: Минела Бабуковски 2/2-40
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Димовски Љупчо


 • Адреса: Шехерезада кат 1 лам.Б-1-А
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Додовски Бојан


 • Адреса: 11-ти Март 5
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дојчиновска Мимоза


 • Адреса: Карловац 35
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Докулевски Владо


 • Адреса: Ордан Џинот 31
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30 • Саб од 08:00 до 14:00

Дејности:

адвокати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Вредноста на американскиот извоз порасна за 0,3 проценти во јуни на 145,6 милијарди долари, додека увозот значително се зголеми, за 4,7 проценти, на 236,7 ...
сите 86 | | | веќе видена

Градежната компанија ќе гради усек за раздвојување за РЕК Битола, за што ќе наплати близ 11 милиони евра. За овој договор за јавна набавка што ја доби ...
сите 2 | | | веќе видена

Време зa читање: < 1 минутa Државата вчера ја емитуваше дваесеттата емисија обврзници за денационализација во вкупен износ од осум милиони евра. Со неа ќе се ...
сите 10 | | | веќе видена

Македонските производители на чевли полека закрепнуваат и добиваат сѐ повеќе нарачки од странските партнери, но, за жал, не може да работат со полна пареа ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи