Адмирал

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: бул.АСНОМ 68 лок.7 (АВНОЈ)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Локација: спроти поранешна слаткара Стела

  • Телефон 2: 075 231130
  • Факс: 02 2462802
  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 16:30Цена со ДДВ:Побарај цена

Базен

Цена со ДДВ:Побарај цена

Базен

Цена со ДДВ:Побарај цена

Базен

Цена со ДДВ:Побарај цена

Базен

Цена со ДДВ:Побарај цена

Базен

Цена со ДДВ:Побарај цена

Спа центар

Цена со ДДВ:Побарај цена

Спа центар


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи