Адмирал

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: ул.10 бр.1-1/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км

  • Телефон 2: 075 231130
  • Факс: 02 2462802
  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1416469495_14.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Адмирал e компанија која над 15 години се занимава сo дизајн, изведба и одржување на:
• Фонтани
• Градски, анимациони и музички фонтани
• Пливачки и забавни базени
• Спа центри

Нашите производи се направени од висококвалитетен росфрај челик, компактни, долготрајни и единствени. Компанијата има свој погон за изработка на млазници и подводни рефлектори. Нашиот тим е високо-обучен, ефикасен и професионален и секогаш ги почитува зададените крајни рокови за изведба. Учествувавме и на Water Expo во Сарагоса, Шпанија.

Имаме конструирано и пуштено во експлоатација повеќе од 1000 објекти на јавни површини, општини, трговски центри, државни институции, хотели.. Нашите клиенти се задоволни со нашето високо ниво на професионализам, стил и квалитет на изработка, брз одговор на сите предизвици, чесноста и уникатниот дизајн.

Животот започнува со вода - Живејте го!
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Спа центар

Цена со ДДВ:Побарај цена

Базен

Цена со ДДВ:Побарај цена

Базен

Цена со ДДВ:Побарај цена

Базен

Цена со ДДВ:Побарај цена

Базен

Цена со ДДВ:Побарај цена

Базен

Цена со ДДВ:Побарај цена

Спа центар

Цена со ДДВ:Побарај цена

Базен

Цена со ДДВ:Побарај цена

Базен

Цена со ДДВ:Побарај цена

Базен

Цена со ДДВ:Побарај цена

Базен

Цена со ДДВ:Побарај цена

Спа центар

Цена со ДДВ:Побарај цена

Спа центар


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи