Ada Falke

ParkingPunojmë 6 ditë në javëPaqesë me kartela kreditoreDërgesë

  • Adresa: bul.K.J.Pitu 26 lok.3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км
  • Lokacioni: населба Мичурин

  • Telefon 2: 02 2464456
  • Faksi: 02 2464456
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b228ceaba25ab659a45842d00f755ce0.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Ada Falke është firmë, e cila ofron shërbim për marrje me qira të tualeteve portative dhe mirëmbajtjen e higjienës në to me automjete speciale; dërgesë gjatë porosisë dhe marrje gjatë çlajmërimit.

Posedojmë me pajisjet e duhura për këtë lloj aktiviteti komunal, pra tualete portative dhe mjete speciale për grumbullimin dhe kullimin e ujërave të zeza. Hedhja e ujërave të zeza kryhet në vende të rregulluara me ligj sipas marrëveshjes me NP Ujësjellës dhe Kanalizim.

Posedon zotësi dhe përvojë për dhënie me qira dhe mirëmbajtje të higjienës të tualeteve portative dhe atë me qëllim të vetëm – cilësi e lartë e shërbimeve dhe nivel të lartë të higjienës në këtë biznes. Ky aktivitet na lejon të kontribuojmë në ruajtjen e një mjedisi të pastër dhe të jemi një hallkë në zinxhirin e "kujdesit për shëndetin publik".

Me vazhdimësi dhe profesionalizëm në funksionimin në fushën e menaxhimit të tualeteve portative, të mundësojmë përfaqësimin dhe përdorimin e tyre në të gjitha lokacionet ku ka nevojë për një njësi sanitare funksionale, që, në fakt është një kërkesë bazë për të siguruar higjienës.

Na vizitoni në Rr. Venijamin Maçukovski 5/1-13, 1000 Shkup ose na kërkoni në telefonat në 02/2464456, 075 216 330, 078 236 121. Gjithmonë të gatshëm për bashkëpunim.
më shumë
Retail Price - VAT Included:6.800 MKD

Camping toilet

Retail Price - VAT Included:Ask for price

VIP Toilet

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Toilet CONSTRUCTION


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj