Ada Falke

ParkingPunojmë 6 ditë në javëPaqesë me kartela kreditoreDërgesë


  • Telefon 2: 02 2464456
  • Faksi: 02 2464456
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b228ceaba25ab659a45842d00f755ce0.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Ada Falke është firmë e cila ofron shërbim për marrje me qerra të toaletëve të tejbartëshme dhe mirëmbajtjen e higjienës në to me automjete speciale; dërgesë gjatë porosisë dhe marrje gjatë çlajmërimit.

Posedojmë pajisje përkatëse për këtë lloj veprimi komunal, gjegjësisht toalete mobile dhe automjete speciale për mbledhjen dhe përçimin e ujrave të zeza.

Anulimi i ujrave të zeza zbatohet në vende të rregulluara me ligj sipas kontratës me NP Ujësjellës dhe Kanalizim.

Posedon zotësi dhe përvojë për dhënie me qerra dhe mirëmbajtje të higjienës të toaleteve tejbartëshme dhe atë me qëllim të vetëm – cilësi e lartë e shërbimeve dhe nivel të lartë të higjienës të këti biznesi.

Kjo veprimtari ju mundëson të kontribojmë në mirëmbajtjen e pastër të ambientit jetësor dhe të jemi hallkë e zinxhirit “përkujdesje për shëndetin publik”.

Gjithmonë të gatshëm për bashkëpunim.
më shumë
Retail Price - VAT Included:6.800 MKD

Camping toilet

Retail Price - VAT Included:Ask for price

VIP Toilet

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Toilet CONSTRUCTION


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj