Ada Falke

ParkingPunojmë 6 ditë në javëPaqesë me kartela kreditoreDërgesë

  • Adresa: bul.K.J.Pitu 26 lok.3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10686 км
  • Lokacioni: населба Мичурин

  • Telefon 2: 02 2464456
  • Faksi: 02 2464456
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b228ceaba25ab659a45842d00f755ce0.jpg?t=true&w=300&h=300


Kabinat e tualetit janë punuar sipas standardeve europiane. Janë të pajisura me një rezervuar për ujërat e zeza prej 250 l, një utural, një tub ventilimi, i cili çon nga rezervuari në pjesën e jashtme dhe në këtë mënyrë siguron ajrim.

Çatia e ndritshme siguron ndriçimin që është i nevojshëm për përdorimin normal të tualetit. Ka vend për letër higjienike, varëse palltosh, shenjë për zonja ose zotërinj, shenjë , i zënë ose i lirë.
më shumë
Retail Price - VAT Included:6.800 MKD

Camping toilet

Retail Price - VAT Included:Ask for price

VIP Toilet

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Toilet CONSTRUCTION


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj