Accent (Akcent)-Shtip  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00
    Sat from 10:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

До крајот на годината, во рамките на проектот GREENOVET, ќе биде отворен регионален Центар за стручно образование и обука за зелени иновации што ќе биде ...
сите 25 | | | веќе видена

Како еден од организаторите и учесник на Деновите на финансиската писменост коишто ќе се одржат следната недела, Народната банка упати јавен повик до сите ...
сите 16 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel