АБЦ Рент а кар турс


  • Адреса: Филип Втори Македонски (Васил Аџеларски) 2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: во Холидеј Ин

  • Телефон 2: 02 3292888
  • Факс: 02 3151110
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Претседателот на Сојузот на стопански комори на Македонија, г. Трајан Ангелоски учествуваше на онлајн форум за трговска и инвестициска соработка помеѓу Општина ...
сите 48 | | | веќе видена

Комуникацијата на централните банки е важна не само поради транспарентноста и одговорноста, туку и за задржување на кредибилитетoт, од кој зависи успешното ...
сите 9 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи