1 Sim Rat 2000


  • Address : bul.Jane Sandanski 79-a lok.24
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7855 км
  • Location: во зградата на телекабел, спроти Кам маркет

  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Suggested results for your search terms:

7 days a week

Pingvin


  • Address : Sv.Kiril i Metodij (M.H.Jasmin) 13
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7852 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 22:00 • Sun from 10:00 to 22:00

Дејноста на работење се состои во суво и водено перење и пеглање на сите видови текстил, свила и кожа, боење на текстил, како и шнајдерски работи.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579164543_55.png?t=true&w;=300&h;=300
Map

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 134 | | | веќе видена

Според податоците на Државниот завод за статистика, во четвртото тримесечје од 2023 година, стапката на слободни работни места изнесува 1.90 %. Бројот на ...
сите 45 | | | веќе видена

Силни оперативни резултати ја одбележаа 2023 година, покажувајќи значителен напредок во деловното работење, особено кога ќе се земе предвид падот на ...
сите 38 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel