ЗСФ КОМ

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 106 лок.1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км
  • Локација: Алуминка

  • Телефон 2: 078 377722
  • Факс: 02 3091186
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30
    Саб од 08:30 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1594640976_68.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Компанијата ЗСФ КОМ, во своето долгогодишно работно искуство има успешно инвестирано, проектиранo и изведено бројни проекти од областа на архитектурата и градежништвото.

Главни карактеристики во работењето на компанијата

-одлична координираност и екипираност
-добра организација при извршувањето на задачите
-континуирана контрола за квалитетот на работење
-индивидуален пристап на вработените кон зададените задачи
-запазување на роковите

Високата стручна подготовка на вработените, постојаното усовршување и следење на стандардите, овозможија успешна реализација на проектите со посебни барања и високи стандарди.

Денес, користејќи ја техничко-технолошката структура, опремата со која располага, долгогодишното искуство, позитивното искуство со реномирани соработници и релевантни институции, компанијата е спремна да одговори на секое проектно барање во сите негови фази, од идеја до реализација.

ЗСФ КОМ е тим составен од професионални, вработени лица кои се стручни лица од повеќе области. Во процесот на реализација на проектите, тековно координира и менаџира високо специјализирани подизведувачи кои се долгогодишни соработници.

ЗСФ КОМ тежнее кон постојано проширување на своите активности и сопствени инвестиции и е во фаза на истражување и развој (со цел започнување на преговори во однос на воспоставување стратегии за партнерство) во следните области:

-Термо енергетска изолација за максимално намалување на потрошувачката на електрична енергија
-Градба на еко-објекти
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи