Зоран


  • Адреса: Борка Талески 60-2/14
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Комуникацијата на централните банки е важна не само поради транспарентноста и одговорноста, туку и за задржување на кредибилитетoт, од кој зависи успешното ...
сите 9 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи