Зонел Софтвер

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Васил Ѓоргов 34-1/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10683 км
  • Локација: до Министерство за Економија

  • Телефон 2: 02 2401205
  • Факс: 02 2402273
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1386859610_55.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Зонел Софтвер е софтверска компанија која постои од 1992 година. Наша специјалност се програми за сметководствено, материјално и комерцијално работење со изобилство од менаџерски ориентирани извештаи за продажба. Нашите софтверски решенија се применливи во секој вид на компанија или индустрија.

Нашите решенија опфаќаат:
• Финансово работење
• Материјално работење
• Програм за каси
• Ресторанско работење со Android Tablet уреди
• HELIX за мобилни/PDA уреди – HELIX Mobile
• ZONEL GPS System

Нашата мисија е да ги реализираме потребите на нашите Корисници и да испорачаме решенија кои ги интегрираат тие потреби во нашите софтверски решенија. Во Зонел Софтвер ние не испорачуваме само софтвер – ние ја испорачуваме комуникацијата, вниманието и грижата за потребите на нашите клиенти и по купување на некое од нашите решенија. Затоа, апсолутно можете да се потпрете на фактот дека не сте „само уште еден клиент“. Ќе добиете една од најперсонализираните услуги кои некогаш сте имале прилика да ги добиете и не само заради фактот што тоа е правило на нашата компанија.

Нашите решенија ги користат преку 1600 клиенти од најразличен профил – трговија, услуги, производство, книговодство, угостителство, маркетинг, државни институции, банки и други финансиски институции.

Донесете вистинска одлука!
Доверете го својот бизнис во рацете на Вистински професионалци и набавете софтверско решение од Зонел Софтвер.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи