Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Златари
 • Часовници
 • Откуп на злато
 • Накит - производство и трговија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Златари во Штип

Вами


 • Адреса: Ванчо Прке 121
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вами лакшри


 • Адреса: Ванчо Прке 93
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:00 • Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јувелир


 • Адреса: Кузман Јосифовски Питу 10
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Крле


 • Адреса: Ванчо Прке 67 лок.33
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 20:30 • Саб од 08:30 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Крле сребро


 • Адреса: Ванчо Прке 67 лок.34
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 20:30 • Саб од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Саве


 • Адреса: Ванчо Прке 56
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 20:00

Пауза: Пон-Пет 13-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Саве


 • Адреса: Ванчо Прке 121
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Саве


 • Адреса: Ванчо Прке 121
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км

Дејности:

златари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 92 | | | веќе видена

Вредноста на исплатените штети за приватно здравствено осигурување за првите пет месеци годинава пораснале за 28,5 % во однос на истиот период лани. Исплатите ...
сите 23 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги информираа земјоделците дека денеска Агенцијата за финансиска поддршка ја реализираше исплатата ...
сите 16 | | | веќе видена

Во последно време македонскиот пазар на трудот се соочува со значителен недостиг на работна сила, што ги принудува газдите да преземат креативни мерки за ...
сите 25 | | | веќе видена

Нафтената компанија „Макпетрол“, како што и најави, ќе дели дивиденда за своите акционери. Исплатата стартува сега, а оние акционери кои досега не доставиле ...
сите 16 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи