Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Златари
 • Филиграни
 • Накит - производство и трговија
 • Ракотворби
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Златари во Охрид

Бобо


 • Адреса: Св.Климент Охридски 43
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 22:00

Дејности:

златари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бона Сера


 • Адреса: Св.Климент Охридски 110
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 22:00

Дејности:

златари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Голд Ал Паско


 • Адреса: 7-ми Ноември 3
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 22:00

Дејности:

златари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Златара Горан


 • Адреса: ТЦ Амам 105
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 21:00

Дејности:

златари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Златара Филип


 • Адреса: Св.Климент Охридски 12
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00

Дејности:

златари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Наф-наф ал паско


 • Адреса: Св.Климент Охридски 58
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00 • Нед од 10:00 до 20:00

Дејности:

златари

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Охридски бисер Филеви


 • Адреса: Цар Самоил 20
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Охридски бисер Филеви


 • Адреса: Илинденска 40
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 28 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 154 | | | веќе видена

Откако минатата недела беа именувани нови членови на Надзорниот одбор и на Одборот за ревизија на Стопанска банка Скопје, денеска се одредени и нивните годишни ...
сите 3 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи