Жито Центар


  • Адреса: 2-ра Македонска бригада б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: Чаир патот за Бутел над Тедико

  • Телефон 2: 071 258648
  • Факс: 02 2643933
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб - Нед од 07:00 до 15:00Мапа

Не прифакаат работа за 30 илјади денари плата, подобро им е да седат дома. Од бизнсиот секторот се жалат дека дел од младите со факултет се без работа затоа ...
сите 34 | | | веќе видена

„Веќе подолго време Нина Ангеловска се фали со реализацијата на капитални инвестиции од 78% за 2019 година, а тоа значи шминката на податоци и понатаму ...
сите 42 | | | веќе видена

Раководството на Охридска банка АД Скопје донесе предлог одлука за зголемување на акционерски капитал по пат на издавање на обични акции со право на глас. ...
сите 6 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи