Женска акција


  • Адреса: Радован Ковачевиќ 67
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7856 км
  • Локација: Во Сингелич до Плимонт

  • Телефон 2: 070 590014
  • Факс: 02 2520730
  • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со римување, микрофони и креативна игра со штурчето Свирче, богомолката Богдана и дабарот Дрварко – создадени од вештите рачиња на децата, во петокот (втори ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи