Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Железарија
 • Бои и лакови - трговија
 • Водоводна опрема и материјали
 • Електроматеријали, делови, инструменти и опрема
 • Градежни материјали
 • Клучари
 • Фасади - Материјали И Изведба
 • Електрика
 • Водовод И Канализација - Проектирање И Изведба
 • Стоваришта
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Железарија во Струмица

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Алекс


 • Адреса: с.Куклиш
 • Место: Струмица

Дејности:

железарија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Атоли металпласт


 • Адреса: с.Просениково 254
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7971 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Баренко


 • Адреса: Ленинова 29
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 08:00 до 17:00

Дејности:

железарија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бели Чули


 • Адреса: с.Босилово
 • Место: Струмица
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

железарија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бурим и Синови


 • Адреса: Браќа Минкови 59
 • Место: Струмица

Дејности:

железарија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Данти-комерц


 • Адреса: Балканска 9
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7970 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 08:00 до 18:00

Дејности:

железарија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Драги ком


 • Адреса: с.Дабиле 32
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елгранд


 • Адреса: Гоце Делчев 129
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7971 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 18:00

Дејности:

железарија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елпи


 • Адреса: с.Колешино
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7985 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елпи


 • Адреса: с.Турново
 • Место: Струмица
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:00 • Нед од 08:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Железарија


 • Адреса: 4-ти Јули 2
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зодра


 • Адреса: с.Дабиле
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7972 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Икарус


 • Адреса: Јанко Цветинов 22
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Илиев-пром


 • Адреса: с.Дабиле
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7973 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЈУПП


 • Адреса: Балканска 12
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7970 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00 • Саб од 07:00 до 17:00

Гипс картон, абриб, глет маса, лепила, стиропор, лајсни, комјутерско нијансирање на бои, алати, тапети, ламинатни подови, Машинско малтерисување

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1392907347_88.jpg?t=true&w=300&h=300

Кико-пром


 • Адреса: Ленинова 98
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км

Дејности:

железарија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Космос комерц


 • Адреса: с.Василево
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7967 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 18:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кристи-нет


 • Адреса: Маршал Тито 113
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7970 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 17:00

Дејности:

железарија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мак Пим


 • Адреса: 4-ти Јули 9
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 18:00

Дејности:

железарија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Претседателката на Европската централна банка (ЕЦБ) Кристин Лагард верува дека криптовалутите не вредат ниту денар.„Мојата многу скромна проценка е дека не ...
сите 26 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Индексот на американскиот долар достигна речиси едномесечен минимум во вторникот, откако претседателката на Европската централна ...
сите 37 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи