Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Железарија
 • Санитарии
 • Водоводна опрема и материјали
 • Бои и лакови - трговија
 • Бањи - опрема и опремување
 • Електрика
 • Градежни Материјали
 • Брусни Плочи И Бургии
 • Водовод И Канализација - Проектирање И Изведба
 • Стоваришта
 • Метални Производи - Производство И Трговија
 • Електроматеријали, Делови, Инструменти И Опрема
 • Огледала
 • Алати
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Железарија во Охрид

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Актив 2006


 • Адреса: Железничка б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9506 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Галантерија


 • Адреса: бул.Македонски Просветители б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9507 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грини комерц


 • Адреса: бул.Туристичка 48
 • Место: Охрид
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гумно


 • Адреса: Рашанец, с.Лескоец б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9506 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Едел пром


 • Адреса: бул.Туристичка лам.2
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јан Марк


 • Адреса: Јане Сандански 72
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кармен стовариште и железарија


 • Адреса: Железничка б.б.
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кецко


 • Адреса: Будва 3
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9507 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 19:00
 • Пауза: Пон - Нед од 13:00 до 15:00

Дејности:

железарија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мајсторче


 • Адреса: Питу Гули 194
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МертКом 2009


 • Адреса: Кузман Јосифовски Питу 2/19
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Метал Стил Инженеринг


 • Адреса: 15-ти Корпус б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9507 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Милт


 • Адреса: 15-ти Корпус б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9507 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мравка


 • Адреса: Јане Сандански 44
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нес Дизајн


 • Адреса: 15-ти Корпус 11-А
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Олимпик МС


 • Адреса: Марко Цепенков 3
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ташко


 • Адреса: Абас Емин 6
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9507 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 15:00

Дејности:

железарија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фето Лес


 • Адреса: Аџи Мустафа 87
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9506 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Влошени прогнозите за македонската економија. Народната банка очекува инфлација од 8,8% и пораст на економијата од само 2,9 отсто, наспроти октомвриските ...
сите 179 | | | веќе видена

Во фаза на завршна подготовка е најголемата измена на тарифниот систем за електрична енергија од осамостојувањето до денеска и сигурно е дека ќе се воведат ...
сите 83 | | | веќе видена

Цената на бензините од ноќеска на полноќ се зголемува за 1,5 денари за литар, а дизелот поевтинува за еден денар по литар, одлучи денеска Регулаторната ...
сите 84 | | | веќе видена

Директорката на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ), Кристалина Георгиева, претседателката на Европската централна банка, Кристин Лагард, потпретседателката на ...
сите 20 | | | веќе видена

Владејачкиот СДСМ најави нов амортизер за заштита на граѓаните и фирмите од ударот што го предизвикува економската криза. Во продолжение целото денешно ...
сите 32 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи