Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Куманово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Железарија
 • Бои и лакови - трговија
 • Водоводна опрема и материјали
 • Електроматеријали, делови, инструменти и опрема
 • Санитарии
 • Електрика
 • Завртки И Навртки - Трговија
 • Бањи - Опрема И Опремување
 • Вентилација - Опрема
 • Плочки
 • Радијатори
 • Мебел - Окови
 • Климатизација - Опрема
 • Жици - Производство И Трговија
 • Лим И Лимени Производи
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Железарија во Куманово

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Биметал


 • Адреса: Бајрам Шабани 24
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9435 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вива 5


 • Адреса: бул.Октомвриска Револуција 54/4
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9434 км

Дејности:

железарија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дек-сам


 • Адреса: ул.523 35
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9434 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00 • Нед од 08:00 до 12:00

Дејности:

железарија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ДБД Комерц


 • Адреса: ул.7 Индустриска зона 20
 • Место: Куманово
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кам 2000


 • Адреса: ул.100 3
 • Место: Куманово
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 19:00

Дејности:

железарија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Колор керамикс


 • Адреса: Браќа Рибар 126
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9435 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00 • Саб од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Контакт-електро


 • Адреса: Иво Лола Рибар 79
 • Место: Куманово
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Метал-тим


 • Адреса: Трст б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9435 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мозаик


 • Адреса: бул.Октомвриска Револуција 1
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Оков-метал


 • Адреса: бул.Октомвриска Револуција 46 лок.6
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9434 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Оли-дар


 • Адреса: Перо Шварц 19-б
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Садо комерц


 • Адреса: Доне Божинов 62
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9434 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Синтелон


 • Адреса: Народна Револуција 67
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9435 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00 • Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стилтекс-НС


 • Адреса: бул.Октомвриска Револуција 53 лок.9
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9434 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тамара-дерм


 • Адреса: Пелинска 1
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9434 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Забавување на економијата со раст на БДП од 2,9 проценти предвидува Народната банка (НБ) во најновите пролетни проекции што е надолна корекција за еден ...
сите 157 | | | веќе видена

Седумнаесет домаќинства, чии имиња не се објавуваат, а кои трошат струја колку 30% од домашното хидропроизводство на електрична енергија во Македонија ќе ...
сите 76 | | | веќе видена

Цената на бензините од ноќеска на полноќ се зголемува за 1,5 денари за литар, а дизелот поевтинува за еден денар по литар, одлучи денеска Регулаторната ...
сите 86 | | | веќе видена

Владејачкиот СДСМ најави нов амортизер за заштита на граѓаните и фирмите од ударот што го предизвикува економската криза. Во продолжение целото денешно ...
сите 32 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи