Жарко и Боби


 • Адреса: ул.36, с.Стајковци 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7428 км
 • Локација: с.Стајковци


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Мапа

  Сојузот на синдикати (ССМ) смета дека со вчерашното бришење на одредбата за зголемување на платите во Министерството за финансии за 30 проценти, ресорниот ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Дали плаќаме поскап или поевтин гас ќе видиме на крајот на грејната сеозна. Според ЕСМ, лани, кога имаше монопол, плаќавме многу поскапо, а сега има ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Со данокот на солидарност, кој е планирано да се воведе за сите компании кои за време на енергетската криза оствариле поголем профит од просекот во последните ...
  сите 48 | | | веќе видена

  На денешната прес-конференција соработникот за енергетика, Виктор Андонов ги презентираше најновите информации во врска со енергетската состојба во земјата. ...
  сите 79 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи