Зетов

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: Плоштад 29-ти Ноември 21
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Локација: Горно Топче
  Сервисниот центар Зетов, нуди високо квалитетна услуга и професионалниот, одржување и врвен сервис на сите возила од марката BMW во Македонија.

  Тимот е составен од автомеханичари и професионални работници со повеќегодишно искуство во работата. Сервисниот центар Зетов обезбедува стручни и специјалистички обуки за тимот, со цел проширување на знаењето и професионален напредок на вработените.

  Сите услуги на едно место

  -Кoмпјутерска дијагностика
  -Отстранување на најсложени дефекти
  -Редовно и вонредно одржување
  -Механички и електронски интервенции од секаков вид
  -Дијагностика и сервисирање на клима уреди
  -Поправка на електрична инсталација
  -Редовно одржување и репарирање на автоматски менувачи
  -Кодирање и надградување на сите модули во возилото
  -Надградување на навигации
  -Половни делови за сите видови на BMW

  12 месечна гаранција на делови

  Во сервисниот центар се користат оригинални резервни делови и потрошен материјал со одлични цени и 12 месечна гаранција на истите.

  Сервисниот центар Зетов ви стои на располагање за секакво прашање или проблем поврзан со вашето возило BMW!
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи