Зеро


  • Адреса: лок.Гарнизон
  • Место: Куманово

  • Телефон 2: 031 432278
  • Факс: 031 432279
  • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Секаде каде имаме поплаки, пријавивме до Државниот инспекторат за труд и до Пазарниот инспекторат и како што гледате веќе има резултати. Четворица работодавачи ...
сите 49 | | | веќе видена

Фирмата „Буши фешн“ ја купи зградата на „Технометал Вардар“ на улица Македонија, во строгиот центар на градот. Како што неофицијално дознава САКАМДАКАЖАМ.МК, ...
сите 4 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи