Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Земјоделски аптеки
 • Семенски материјали (семенарници)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Земјоделски аптеки во Охрид

Агро корабица


 • Адреса: 7-ми Ноември 174
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Агро Јуником Мешеишта


 • Адреса: с.Мешеишта
 • Место: Охрид
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 18:00 • Нед од 07:00 до 13:00

Агро Јуником-Охрид 2


 • Адреса: Абис Емин 15
 • Место: Охрид
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 18:00 • Нед од 07:00 до 13:00

Агро Јуником-Охрид 3


 • Адреса: 15-ти Корпус 111
 • Место: Охрид
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 18:00 • Нед од 07:00 до 13:00

Агро Јуником-Охрид 5


 • Адреса: Градско пазариште 7
 • Место: Охрид
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 18:00 • Нед од 07:00 до 13:00

Лотос-М


 • Адреса: Дејан Војвода 45
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7865 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 20:00

Попи-Хем


 • Адреса: 7-ми Ноември 89
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

Мапа

Од наредниот месец стапуваат на сила нови правила за работа во Германија од земји кои не се членки на Унијата. Условите за олеснети, но само за добивање виза ...
сите 9 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во прoсек 0,84 отсто ...
сите 36 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи