Земјоделска инспекција-Струмица


  • Адреса: Васил Сурчев б.б.
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7542 км
  • Локација: во центар
Дејности:

инспекторати


  • Факс: 034 346290

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Владините мерки за време на корона кризата кои беа преземени во секторот туризам не ги даде очекуваните резултати, покажува анализата на Државниот завод за ...
сите 45 | | | веќе видена

„Донесена е Одлука со која се определува највисока трговска маржа во висина од најмногу до 10 отсто во трговијата со огревно дрво од даб, огревно дрво од бука ...
сите 58 | | | веќе видена

Халкбанк официјално изврши зголемување на капиталот за нови 30 милиони евра, што претставува поддршка од главниот акционер на банката – Халкбанк АШ Турција за ...
сите 9 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи