Здружение за церебрална парализа


  • Адреса: ЈНА 27
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈9418 км
Дејности:

здруженија/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Буџетирањето ќе се врши според резултатите и мерењето на нивната успешност преку индикатори (Key Performance Indicators), предвидува новиот Закон за буџети, ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи