Здружение на воени инвалиди


  • Адреса: ЈНА 61
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км
Дејности:

здруженија


  • Работно време: Пон - Сре , Пет од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Од денеска, први Декември со одлука на владата компаниите кои вршат производство на основни прехранбени производи ќе добиваат субвенционирана електрична ...
сите 382 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи