Здружение на пензионери-Струга


  • Адреса: Боро Хаџиески-Путе б.б.
  • Место: Струга
  • Оддалеченст: ≈7853 км
  • Локација: на излез од Струга позади бензинската

  • Факс: 046 786143

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Дури 62 отсто од вкупниот број македонски домаќинства користат дрва за греење, 29 отсто користат електрична енергија, а само осум проценти се приклучени на ...
сите 35 | | | веќе видена

Истражувањето на „Евробарометар“, спроведено во периодот обележан со пандемијата Ковид-19, покажува дека Европејците се многу загрижени за економската ...
сите 28 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи