Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здравствени ординации - општи и специјалистички (приватни)
 • Лаборатории - биохемиски
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Здравствени ординации - општи и специјалистички (приватни) во Струмица

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Алфа Медика


 • Адреса: Жртви на фашизмот 38/1-1
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км

Анабела медика


 • Адреса: 24-ти Октомври 7/2
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Благоспасение


 • Адреса: с.Муртино
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7977 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 13:00
 • Пауза: Пон - Пет од 14:00 до 18:00

Бујуклиева


 • Адреса: с.Турново б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7978 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:00

Виталис


 • Адреса: Младинска б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00

Д-р Абрашева


 • Адреса: Панче Пешев 18
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Д-р Андонов


 • Адреса: Братство Единство 41-а
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Д-р Весна Гогова


 • Адреса: с.Василево б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7967 км
 • Работно време: Пон - Вто од 07:30 до 15:00 • Сре - Пет од 07:30 до 15:30

Д-р Гогови


 • Адреса: с.Куклиш 250
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7971 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 15:00

Д-р Димитар Алачки


 • Адреса: Панче Пешев 7
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Д-р Елена Решкова


 • Адреса: Партизанска 25
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Д-р Манчев


 • Адреса: с.Василево
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7967 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

Д-р Силвана Кус


 • Адреса: Балканска 15
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7970 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Д-р Татјана


 • Адреса: Ѓуро Ѓаковиќ 4
 • Место: Струмица
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

Д-р Тони Ќосев


 • Адреса: Гоце Делчев б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7987 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00

Д-Р Бомјанска


 • Адреса: Мајка Тереза 2/1-4
 • Место: Струмица
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Ели-Медика


 • Адреса: Димитар Влахов б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км

Ели-Медика


 • Адреса: Ѓуро Ѓаковиќ б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7970 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 16:00 • Саб од 08:00 до 12:00

Мапа

Од ЈП Водовод и Канализација информираат дека поради изведување на водоводен приклучок од Ф-80 мм на ул.Орце Николов бр.182 во населбата Карпош , без ...
сите 23 | | | веќе видена

Лебот и житата поскапи за 3,3 проценти, зеленчукот за 6,8 проценти, месото за 1,8 проценти, рибите и морските плодови за 2,1 процент. Трошоците за живот на ...
сите 71 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи