Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ресен
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Здравствени ординации - општи и специјалистички (приватни) во Ресен

Ане медика


 • Адреса: Мите Трповски 19-А
 • Место: Ресен
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 19:30 • Саб од 08:00 до 13:00
 • Пауза: Пон - Пет од 12:30 до 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Др.Асиме


 • Адреса: с.Крани
 • Место: Ресен

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Проевска


 • Адреса: Кочо Рацин б.б.
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7882 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Садем


 • Адреса: Кочо Рацин б.б.
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7882 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ин Медика


 • Адреса: Кочо Рацин б.б.
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7882 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Ковид-кризата во нашата земја настапи кон средината на март и едноставно е невозможно во олку кус период да доведе до несолвентност на банка и да биде пресуден ...
сите 44 | | | веќе видена

Воведување на државна гарантна шема, даночен календар, електронска фактура, се некои од барањата кои министерот за финансии Фатмир Бесими за време на средбата ...
сите 114 | | | веќе видена

Има мали гужви но исплатата на депозитите на клиентите на Еуростандард банка тече нормално и без проблеми, изјави денеска Антонио Аргир, претседател на ...
сите 59 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи