Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Кавадарци
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здравствени ординации - општи и специјалистички (приватни)
 • Лаборатории - биохемиски
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Здравствени ординации - општи и специјалистички (приватни) во Кавадарци

Агапе медика


 • Адреса: Браќа Миладиновци 11
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7928 км
 • Работно време: Пон - Сре , Пет од 07:00 до 15:00 • Вто , Чет од 13:00 до 20:00

Ал медика


 • Адреса: Браќа Миладинови 11
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7928 км

Био-медикус


 • Адреса: Кирил и Методиј 10
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Вита


 • Адреса: Браќа Миладиновци 11
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7928 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00

Виталиа Медикус


 • Адреса: Цано Поп Ристов 61
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Пауза Пон-Пет 13-17ч

Д-р Јанев


 • Адреса: Браќа Миладинови 11
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7928 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Д-р Чирков


 • Адреса: Браќа Миладиновци 11-1/1
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7928 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Еми-Медикус


 • Адреса: Гоце Делчев 5
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон , Сре - Пет од 08:00 до 16:00 • Вто од 08:00 до 20:00
 • Пауза: Вто од 12:00 до 16:00

Интермедикус


 • Адреса: Ресавска 13
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Мар-Медик


 • Адреса: Пролетерска 3
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7917 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 13:00
 • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 17:00

Медика Пењушкови


 • Адреса: Страшо Пинџур б.б., с.Ваташа
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7928 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:00 • Саб од 09:00 до 12:00

Медикодент


 • Адреса: Гоце Делчев 55
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7917 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 12:00

Медикус-92


 • Адреса: Св.Климент Охридски 6
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Симбимед


 • Адреса: Цано Поп Ристов 36
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00

Ситицем Медикал


 • Адреса: Страшо Пинџур 89
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7929 км
 • Работно време: Пон , Пет од 11:00 до 19:00 • Вто , Чет од 07:00 до 15:00 • Сре од 07:00 до 19:00
 • Пауза: Сре од 12:00 до 16:00

Тамара


 • Адреса: Пролетерска 1-г, Росоман
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7917 км
 • Работно време: Пон - Сре , Пет од 08:00 до 15:00 • Вто , Чет од 08:00 до 17:00

Целзус


 • Адреса: Ленинова 24
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7928 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:00 • Саб од 08:30 до 11:00

Целзус Нова


 • Адреса: Цано Поп Ристов 44
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7927 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:00 • Саб од 09:00 до 12:00

Мапа

Не прифакаат работа за 30 илјади денари плата, подобро им е да седат дома. Од бизнсиот секторот се жалат дека дел од младите со факултет се без работа затоа ...
сите 34 | | | веќе видена

„Веќе подолго време Нина Ангеловска се фали со реализацијата на капитални инвестиции од 78% за 2019 година, а тоа значи шминката на податоци и понатаму ...
сите 42 | | | веќе видена

Раководството на Охридска банка АД Скопје донесе предлог одлука за зголемување на акционерски капитал по пат на издавање на обични акции со право на глас. ...
сите 6 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи