Здравствен дом-Куманово


  • Адреса: Борис Кидрич 11
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7435 км

  • Телефон 2: 031 421199
  • Факс: 031 420334
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Време зa читање: < 1 минутa За време на празникот „Св. Кирил и Методиј“ – Денот на сесловенските просветители, експозитурите на НЛБ Банка нема да работат во ...
сите 9 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи