Здравствен дом


  • Адреса: Шефки Сали 5
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7466 км
  • Локација: Над Пошта

  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00Препорачани резултати за вашето пребарување:

Мапа

Заев и Владата во заминување ја распродаваат државата, овој пат стигнаа и до новиот бонбона бизнис продажба на Тиквешко езеро. Бонбона бизнисот со продажба на ...
сите 59 | | | веќе видена

Основање регионален фонд што ќе работи по примерот на Фондот за иновации и технолошки развој (ФИТР) е предлог што министерката за финансии Нина Ангеловска и ...
сите 53 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи