Завод за заштита на споменици на културата


  • Адреса: Кеј Маршал Тито 2
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7493 км
  • Локација: Центар
Дејности:

музеи


  • Телефон 2: 032 385369
  • Факс: 032 392044
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30Мапа

На македонскиот пазар може да се најдат плински шишиња за домаќинството (плински боци), па дури и боци за технички гасови што се користат за оксигенско ...
сите 56 | | | веќе видена

Фановите на Епл треба да бидат задоволни што успешно го помогнаа повторниот мал раст, но сепак раст на залихата на готовина на компанијата која сега изнесува ...
сите 17 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи