Завод за рехабилитација на слух, говор и глас


  • Адреса: Елпида Караманди 28
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7481 км

  • Факс: 047 202479
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00Мапа

На Економскиот факултет во Прилеп денеска се одржува меѓународна конференција на тема „Дигиталната трансформација на економија и општеството – обликување на ...
сите 11 | | | веќе видена

Најпознатиот европски бренд MaxBet од денеска и официјално стана дел од македонскиот пазар на игри на среќа. Очекуваме и на македонскиот пазар на игри на ...
сите 30 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи