Завод и музеј


  • Адреса: Климент Охридски 18
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7481 км
  • Локација: Спроти Касарна

  • Телефон 2: 070 207589
  • Факс: 047 229525
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Мапа

Со новиот Закон за енергетска ефикасност кој од вчера официјално влезе во сила, се овозможи реализација на долгорочни договори за енергетски услуги од страна ...
сите 47 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи